XXIV Toyota Eko Półmaraton Wałbrzych to największe biegowe wydarzenie w naszym mieście – które jest możliwe dzięki zaangażowaniu dziesiątek instytucji oraz sercu wielu osób.

Już kolejny rok z rzędu głównym sponsorem naszego Półmaratonu jest firma TOYOTA.

Toyota Motor Manufacturing Poland jako europejskie centrum napędów konwencjonalnych, hybrydowych i elektrycznych Toyoty, odgrywa kluczową rolę w rewolucji technologicznej w Europie i na świecie .

Pamiętając o swoich korzeniach i celach, Toyota nadal angażuje się w dziedziny, które odzwierciedlają jej wartości i charakter, takie jak ekologia oraz bezpieczeństwo na drogach. W szczególności wspierają sport, a także inicjatywy związane z osobami niepełnosprawnymi, które promują wartości pokrewne tym, którymi kierują się w swojej organizacji: ambitne cele, wytrwałość, praca zespołowa i fair play.

Toyota Motor Manufacturing Poland tak samo jak w poprzednich latach jest tytularnym sponsorem Toyota Eko Półmaratonu Wałbrzych. Każdy z biegaczy uczestniczących w biegu ma szansę na udział w losowaniu samochodu TOYOTA AYGO X, który został ufundowany przez naszą fabrykę w Wałbrzychu.

Co zrobić aby wyjechać z Wałbrzycha nową TOYOTĄ AYGO X?

🚗 wejdź na stronę z linku i zapisz się na start w jednym z naszych biegów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php…

🚗 stań na starcie na Placu Magistrackim 01.09.2024r

🚗 osiągnij METĘ w regulaminowym czasie (dotyczy dystansu 10km oraz 21km)

🚗 trzymaj mocno kciuki – POWODZENIA 😀

🚗 w czasie loterii miej przy sobie dowód osobisty

Dziękujemy Toyota Motor Manufacturing Poland za wsparcie i za to, że wspólnie możemy organizować to niesamowite wydarzenie💪

Wspólnie tworzymy historię i inspirujemy do osiągania ambitnych celów‼️