‼️ UWAGA MIESZKAŃCY WAŁBRZYCHA i OKOLIC ‼️

Organizacja tak dużej imprezy jak Toyota Półmaraton Wałbrzych wiąże się z chwilowymi utrudnieniami komunikacyjnymi. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Tegoroczna trasa przebiega następującymi ulicami:

🔸START: Plac Magistracki/Rynek -> Słowackiego -> Kolejowa -> Chrobrego -> Armii Krajowej -> Wrocławska -> Główna -> Kusocińskiego -> OBWODNICA -> Kolejowa -> Wysockiego-> Stara Kopalnie -> Wysockiego -> Sikorskiego -> Niepodległości -> Mickiewicza ->Garbarska-> Moniuszki -> Rynek -> Gdańska-> META: Plac Magistracki 🔸

Utrudnień w ruchu ulicami Wałbrzycha możecie spodziewać się Państwo w godz. 9.00 – 14.00. Najszybciej udrożnimy komunikację pomiędzy dzielnicą Piaskowa Góra a Stary Zdrojem i Centrum Miasta (do ul. Kolejowej) – tu utrudnienia potrwają maksymalnie do godz. 11.30.

Komunikacja miejska w kierunku:

🚌 Centrum -> Piaskowa Góra będzie odbywać się normalnie do godz. 9.30. Następnie ruch zostanie wstrzymany na około 2 godzinę.

🚌 Piaskowa Góra -> Centrum będzie odbywać się normalnie do godz. 9.30. Następnie ruch zostanie wstrzymany na około 2 godzinę.

🚌 Centrum -> Biały Kamień będzie odbywać się normalnie do godz. 9.30. Następnie ruch zostanie wstrzymany do około godz. 13.00

🚌 Centrum -> Podgórze w obu kierunkach będzie odbywać się normalnie do godz. 9.30. Następnie ruch zostanie wstrzymany do końca biegu do około godz. 13.00

🚕 Kierowcy samochodów osobowych jadący w stronę Centrum od godz. 9.00 nie przejadą już ulicą Wrocławską (od Parku Sybiraków ) oraz Armii Krajowej. Zalecamy objazd przez Szczawno-Zdrój/Sobięcin lub Poniatów.

🚕 Kierowcy samochodów osobowych jadący w stronę Centrum od godz. 9.00 obwodnicą EUROPEJKA dojadą wyłącznie do zjazdu na ul. Żeromskiego.

🚕 Kierowcy samochodów osobowych jadący w stronę Centrum do Białego Kamienia, od godz. 9.00 nie przejadą już ulicą Wysockiego. W tym przypadku zalecamy objazd przez Sobięcin.

Jeszcze raz najmocniej przepraszam za wszelkie niedogodności i serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu lub kibicowania.