polmaraton walbrzych
Patronat honorowy: Robert Korzeniowski – Czterokrotny Mistrz Olimpijski • Roman Szełemej – Prezydent Miasta Wałbrzycha
Aktualności - Ważne info

Przypominamy raz jeszcze te najważniejsze sprawy, o które pytacie dzwoniąc czy mailując.

Czy można zwrócić opłacony pakiet startowy?

Zgodnie z regulaminem nie można zwrócić pakietu startowego. Istnieje możliwość przepisania pakietu startowego na inną osobę.

Jak przepisać pakiet startowy na inną osobę?

1. Osoba, na którą ma zostać przepisany pakiet, musi zapisać się na bieg (https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4545) bez opłacania kwoty startowej.

2. W celu przepisania pakietu startowego, osoba do której on należy, musi wysłać e-maila na adres biuro.polmaraton@aqua-zdroj.pl z informacją: kto rezygnuje z pakietu (dane) oraz kto otrzymuje pakiet (dane). Wiadomość w dalszej kolejności jest przesyłana do firmy obsługującej zapisy.

3. W celu weryfikacji, czy pakiet został przepisany, prosimy o sprawdzenie listy startowej czy został nadany numer po 4 dniach od daty wysłania e-maila.

4. Pakiety można przepisywać do 14 sierpnia 2019r. W dniach 15-18 sierpnia pakiety będzie można przepisywać wyłącznie w biurze zawodów (ul.Chopina 1).

Czy mogę zmienić dystans biegu?

1. W celu zmiany dystansu należy wysłać e-maila na adres biuro.polmaraton@aqua-zdroj.pl z prośbą o zmianę dystansu biegu.

2. W celu weryfikacji, czy dystans został zmieniony, uprasza się o sprawdzenie listy startowej czy został zmieniony dystans po 4 dniach od daty wysłania e-maila.

3. Zmianę dystansu można zgłaszać do 14 sierpnia 2019r. W dniach 15-18 sierpnia zmiany będzie można zgłaszać wyłącznie w biurze zawodów (ul.Chopina 1).

Gdzie i kiedy będzie czynne biuro zawodów?

1. Odbiór pakietów startowych w dniu 16 sierpnia 2019 r. odbędzie się w Salonie samochodowym TOYOTA Nowakowski – Bielany Wrocławskie od godz. 15.00 do 19.00.

2. W przeddzień i w dniu zawodów zgłoszenia i odbiór pakietów odbędzie się w biurze zawodów na hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1 (dzielnica Nowe Miasto). Biuro czynne: w sobotę 17 sierpnia od 16:00-20:00 i w niedzielę 18 sierpnia od 7:00-10:00. Pasta party w sobotę w godz. 17-19 połączona z koncertem muzycznym. 

Kiedy otrzyzmam kartę startową?
Karty startowe zaczną być wysyłane wysłane na e-maila po zamknięciu elektronicznych zapisów, czyli w dniu 14.08.
Tanie noclegi podczas półmaratonu

Organizator zapewnia bezpłatny nocleg w hali lekkoatletycznej w Wałbrzychu przy ul. Chopina 1 (wymagany własny śpiwór i karimata). Ilość miejsc jest nieograniczona, organizator nie prowadzi zapisów.

Depozyt

Organizator zapewnia depozyt, który mieścić się będzie na terenie hali lekkoatletycznej (ul.Chopina1) oraz w dniu półmaratonu na terenie Ratusza (pl. Magistracki 1).

Tydzień, w którym nastąpi start, zaczynamy od 3060 osob z opłaconymi startami. I 3600 osobami, które dokonaly zgłoszenia startu. Nie zwlekajcie z oplaceniem swojego udziału w naszych biegach. Obecna opłata to 115 zł. Pamiętajcie, że elektronicznie można się zgłaszac tylko do najbliższej środy 14.08. Później zgłoszenia przyjmujemy tylko w biurze zawodow w wałbrzychu w sobote i niedzielę. 

SPONSORZY I PARTNERZY

18 sierpnia 2019
Do startu pozostało:

dni

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa Fiodesign