polmaraton walbrzych
Patronat honorowy: Robert Korzeniowski – Czterokrotny Mistrz Olimpijski • Roman Szełemej – Prezydent Miasta Wałbrzycha
Aktualności - Rozbiegany Wałbrzych

Co prawda ten tydzień należy w Wałbrzychu do siatkówki, bo mamy w hali Aqua Zdrój trzy mecze Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet, ale weekendy to dominacja biegaczy. Przedstawiciele naszych klubów są tak mocno rozbiegani, że startują w kilkunastu miejscach w czasie jednego weekendu. Przybywa też nowych stowarzyszeń biegowych - na mapie mamy Mad Runners, Wałbrzyskie Centrum Siły, SRTG Wałbrzych  - Spartan Race Training Group, Wałbrzyskie Dziki, Kat Cross Wałbrzych. W miniony weeekend mieliśmy swoich przedstawicieli  na biegach w Zakopanem, Grodzisku Wielkopolskim, Bielawie,  Mietkowie, Boguszowie-Gorcach, Pieszycach, Wałbrzychu, Świeradowie.  Wałbrzyski trener piłkarek Łukasz Wawrzyniak wygrał I Bieg Tkacza w Pieszycach, a Wałbrzych był gospodarzem sztafetowego już 14. Biegu Ekiden z udziałem 23 drużyn.  Istne biegowe szaleństwo opanowało nasze miasto. I bardzo dobrze.

SPONSORZY I PARTNERZY

18 sierpnia 2019
Do startu pozostało:

dni

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa Fiodesign