polmaraton walbrzych
Patronat honorowy: Robert Korzeniowski – Czterokrotny Mistrz Olimpijski • Roman Szełemej – Prezydent Miasta Wałbrzycha
Aktualności - Ważne komunikaty

Czas na ważne i praktyczne komunikaty dla biegaczy - uczestników XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych w dniu 23 sierpnia 2015.

Kolejny sponsor: pasta Colgate znajdzie się  w każdym pakiecie startowym uczestników XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych, bo firma Colgate-Palmolive Manufacturing Poland Sp. z o.o. została partnerem XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych! Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie startowym dodatkowo pastę do zębów firmy Colgate. W pakiecie będzie też okolicznościowo oryginalna koszulka i szereg upominków promocyjnych. 


Wydawanie pakietów startowych: zaczynamy już  w sobotę 22.08 od godz. 16 w biurze zawodów ul. Chopina 1 - hala lekkoatletyczna. W dniu biegu, w niedzielę biuro zawodów czynne będzie od godz. 7. Tam też można będzie jeszcze zgłosić się do biegu, opłacić też można startowe gotówką. Tam też można będzie wrzucić do urny swój kupon loteryjny. A w loterii przewidziano nagrodę główną - samochód toyota aygo oraz pięć nagród różnego stopnia. 


Dokument tożsamości: pamiętajmy - to bardzo ważne - że przy losowaniu nagród po biegu trzeba się okazać dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Trzeba go mieć na Placu Magistrackim, kiedy po wręczeniu nagród za bieg odbędzie się losowanie  nagród w loterii. 


Pasta Party: dla uczestników biegu przy hali lekkoatletycznej zacznie się w sobotę 22.08 o godz. 18 .  


Parkingi: Duże parkingi są przy biurze zawodów - ul. Chopina i pl. Skarżyńskiego,  w centrum miasta przy samym starcie ul. Rycerska i ul. Limanowskiego,  przy Centrum Aktywnego Wypoczynku  Aqua Zdroju ul. Ratuszowa, przy Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia - ul. Wysockiego obok ronda po lewej stronie.


Zmiana trasy autobusów: w niedzielę w zwiazku z zamknięciem kilku ulic w centrum miasta zmianie ulegną trasy przejazdów komunikacji miejskiej - dotyczy to linii A, C, 2,5,10,11,12,15. Szczegóły w komunikacie obok pt. Apel do wałbrzyszan.


Na trasie: będą dwa bufety, dwie kurtyny wodne i dwa baseny strażackie z wodą, w trzech miejscach będą toalety. W kilkunastu miejscach staną kibice z różnych wałbrzyskich szkół, instytycji kultury, klubów sportowych, którzy dopingiem będą wspierać biegaczy.


Czas i zdjęcia: na trasie i na mecie zdjęcia bedą wykonywać przedstawiciele firmy mierzącej czas biegu tj. Datasport. Na stronie internetowej datasport.pl na bieżąco wyniki i zdjęcia uczestników naszego biegu.  


Telebim: na Rynku będzie telebim, na którym będzie przekaz z miejsca startu i z trasy, prezentowane będą loga sponsorów i partnerów imprezy.


Start i meta: uwaga, w tym roku start następuje na Rynku, ale z przeciwnej strony niż w latach poprzednich. Ustawiamy się wzdłuż pierzei z podcieniami i w ulicy Moniuszki obok tzw. czerwonego kościoła. Meta na Placu Magistracki tuż za Ratuszem - tak jak będziemy biec na pierwszym i drugim okrążeniu.


Historia: o historii naszego półmaratonu czytaj na www.maratonypolskie.pl. 

SPONSORZY I PARTNERZY

18 sierpnia 2019
Do startu pozostało:

dni

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa Fiodesign